Skip to content

EĞLENCELİ MAKYAJ FIRÇALARI

Klasik görünümlü, düz renkli ve sıradan makyaj fırçalarından sıkıldıysanız bu yazımız tam size göre.  Birbirinden farklı ve eğlenceli makyaj fırçalarını sizler için araştırdık.

  • Harry Potter hayranlarının bayılacağı, tıpkı bir sihirli değnek gibi görünen bu fırçalar son dönemde çok popüler. Aliexpress internet sitesi üzerinden kolaylıkla alabileceğiniz bu fırçalar makyajınızı oldukça eğlenceli hale getirecek!
EĞLENCELİ MAKYAJ FIRÇALARI 1

Fiyatı: 5 dolar
  • Catrice markasına ait bu 10’lu makyaj fırça setine n11 internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Soft pembe fırçası ve mermer görünümü ile oldukça hoş ve farklı durmakla beraber ihtiyacınız olan tüm makyaj fırçalarını bir arada barındırmaktadır.  İnternet sitesinde farklı renkleri de mevcuttur.
EĞLENCELİ MAKYAJ FIRÇALARI 2
Fiyatı: 39.90 TL
  • Kristalliğin maviyle buluştuğu bu harika fırçalar sayesinde makyajlarınızı çok daha keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz. Yumuşak ve sık fırçaları sayesinde makyaj kalitesini arttırır, sürme kolaylığı sağlar. Üstelik far, karıştırma, allık, kontür gibi pek çok ihtiyacınız için her çeşidin bir arada bulunduğu bu fırça setine Aliexpress’ten sahip olabilirsiniz.
EĞLENCELİ MAKYAJ FIRÇALARI 3
Fiyatı: 7.71 dolar
  • m.tr.dhgate.com internet sitesi üzerinden satın alabileceğiniz bu sevimli makyaj fırçaları deniz kızından ilham alınarak tasarlanmıştır. Sitede pekçok rengi mevcut olmakla beraber 10 farklı fırça ile makyajınızı oldukça profesyonel bir hale getirmeyi amaçlıyor.
EĞLENCELİ MAKYAJ FIRÇALARI 4
Fiyatı:36 TL
  • Aliexpress internet sitesi üzerinden satışa sunulan gül şeklindeki profesyonel makyaj fırçaları son dönemde oldukça popüler. Özellikle youtuber ve bloggerlar tarafından sıkça kullanılan ürünün gümüş ve bronz rengi rağbet görüyor. Fırça sapları kullanım için yeterli uzunlukla, kılları ise yumuşaktır. Bu sayede kullanılan ürün cilde kolaylıkla uygulanır.

Lip Gloss Nasıl Kalıcı Olur?

Lip Gloss Nasıl Kalıcı Olur?

Lip gloss Türkçesi ile dudak parlatıcısı, günümüz de en çok kullanılan makyaj malzemelerindendir. Lip gloss temel olarak: dudakların daha parlak…
Sonbaharda Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

Sonbaharda Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

Her mevsimin bir rengi vardır ve her kadın dudaklarında 4 mevsimi taşımaktadır. Yarısına gelmişken sonbaharda ten renginize göre ruj seçiminden…
Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Porselen makyaj günlük olarak tercih edilmese de özel günlerde ve fotoğraf çekimlerinde kusursuz görünüm için kullanılır. Cilt kusurlarını kapatıp porselen…
Cilt Bakımında Alfa-hidroksi asitler - AHA'lar nedir?

Cilt Bakımında Alfa-hidroksi asitler - AHA'lar nedir?

Alfa-hidroksi asitler (AHA’lar), çeşitli cilt bakım ürünlerinde kullanılan bir grup bitki ve hayvan kökenli asitdir. Bu cilt bakım ürünleri arasında…