Skip to content

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI

Makyajınızın gün boyu kalıcı olması için sık sık tazelemeye ihtiyaç duyuyorsanız, mutlaka bir makyaj çantasına sahip olmalısınız. Ayrıca makyaj yapmak için vaktiniz olmadığı zamanlarda yanınıza makyaj çantanızı alarak ufak dokunuşlarla çok daha güzel ve sağlıklı görünebilirsiniz. Sivilce ve lekeler için kapatıcı, daha yoğun kirpik görünümü için rimel ve renkli dudaklar için rujlarınızın bulunduğu ve daha bir çok ürünün yer aldığı makyaj çantaları günümüzde oldukça sık kullanılıyor. Bizde bu yazımızda sizin için şık ve uygun fiyatlı makyaj çantalarını araştırdık.

Parlak metalik yüzeyli, hologram görünüşüne sahip bu suni deri makyaj çantası HM mağazalarında ve online sitelerinde mevcut. Pek çok makyaj malzemesini sığdırabileceğiniz ideal bir boyutu vardır.

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI 1
Fiyatı: 39.90 TL
(İndirimsiz fiyatı: 64.99 TL)

Stardivarius markasının şuan indirimde olan bu fitilli kadife makyaj çantası hem şık hem de oldukça kullanışlı. Geniş açılan büyük fermuarı sayesinde ürünler kolaylıkla alıp kullanılabilir.

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI 2
Fiyatı: 25.95 TL
(İndirimsiz fiyatı: 49.95 TL)

Yanınızda taşımak yerine evinizdeki bütün makyaj malzemelerinizi koymak için büyük ve kullanışlı bir makyaj çantası arıyorsanız Madame Coco’da satılan ve şuan %60 indirimde olan bu saplı makyaj çantası işinizi görebilir. Silinebilir kumaş sayesinde makyaj malzemelerinizdeki herhangi bir akma ya da bulaşmayı kolayca temizleyebilirsiniz.

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI 3
Fiyatı: 18.75 TL
(İndirimsiz fiyatı: 74.98 TL)

Çok az malzemem var ve onlar için küçük, şirin bir makyaj çantası arıyorum diyorsanız Aliexpress internet sitesi üzerinden Billtera markasına ait bu sevimli makyaj çantaları tam size göre.

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI 4
Fiyatı: 3 dolar

Pek çok alışveriş sitesinde satışı olan Avon markasının yaprak desenli bu minik makyaj çantasını okulda, kursta ve kısa yolculuklarınızda yanınızda bulundurabilirsiniz. Çok büyük olmadığı için çantanızda fazla yer kaplamayacaktır.

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI 5
Fiyatı: 11.99 TL
(İndirimsiz fiyatı: 19.00 TL)

Orta boylarda bir makyaj çantası benim işimi görür diyorsanız Miniso mağazalarında satılan bu siyah dikdörtgen makyaj çantası oldukça kullanışlı. Yumuşak deriden üretildiği için çantanıza attığınızda ıslanma, bükülme, ezilme gibi herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

UYGUN FİYATLI MAKYAJ ÇANTALARI 6
Fiyatı: 13.56 TL
(İndirimsiz fiyatı: 16.95 TL)
Lip Gloss Nasıl Kalıcı Olur?

Lip Gloss Nasıl Kalıcı Olur?

Lip gloss Türkçesi ile dudak parlatıcısı, günümüz de en çok kullanılan makyaj malzemelerindendir. Lip gloss temel olarak: dudakların daha parlak…
Sonbaharda Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

Sonbaharda Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

Her mevsimin bir rengi vardır ve her kadın dudaklarında 4 mevsimi taşımaktadır. Yarısına gelmişken sonbaharda ten renginize göre ruj seçiminden…
Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Porselen makyaj günlük olarak tercih edilmese de özel günlerde ve fotoğraf çekimlerinde kusursuz görünüm için kullanılır. Cilt kusurlarını kapatıp porselen…
Cilt Bakımında Alfa-hidroksi asitler - AHA'lar nedir?

Cilt Bakımında Alfa-hidroksi asitler - AHA'lar nedir?

Alfa-hidroksi asitler (AHA’lar), çeşitli cilt bakım ürünlerinde kullanılan bir grup bitki ve hayvan kökenli asitdir. Bu cilt bakım ürünleri arasında…