Skip to content

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI

brand logo

Makyaj yapmak çoğu zaman kadınlara zevk verirken bazen zor olabiliyor. Dünyaca ünlü markaların makyaj servisi hizmetleri ile makyajı doğru tekniklerle, adım adım nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Makyaj servisi sadece size makyajın nasıl yapıldığını anlatmakla kalmıyor, oturduğunuz bölgedeki mağazalara online randevu alarak çeşitli makyaj servislerinden özel günleriniz için profesyonel destek alabiliyorsunuz. Uygun fiyata eğitim ve makyaj servisi hizmeti alabileceğiniz bu markalar ile sizler de makyajın ince detaylarını öğrenebilir hatta öğrendiklerinizi arkadaşlarınıza uygulayarak eğlenebilirsiniz.

SEPHORA

Sephora’nın güzellik danışmanları ile iletişime geçerek onlardan güzellik sırlarını alabilir, isterseniz özel günleriniz için uygulamanız gereken teknikleri mağazalarından öğrenebilirsiniz.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 1

Ücretsiz Makyaj Servisi

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 2

 Sephora 15 dakika içinde görünümüzü değiştirebilir. Ayrıca bu 15 dakikalık makyaj servisi tüm Sephora mağazalarında ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Demo uygulamalarından yararlanmak için danışman saati ve ücretleri değişiklik göstermektedir.

Ücretli Makyaj Servisi

Özel günlerinize Sephora ile hazırlanmak istiyorsanız 30 dakikalık ücretli makyaj servisinden faydalanabilirsiniz. Sephora internet sitesinde yer alan look bölümündeki tarzlardan birini seçerek 30 dakika içinde kişisel bir makyaj servisi hizmeti alabilirsiniz.


Look Hizmetleri


ESTEE LAUDER

Estee Lauder markası da makyaj servisi hizmeti veren dünya markaları arasında yer almaktadır. Estee Lauder’den makyaj servisi hizmeti almak istiyorsanız internet sitesini ziyaret ederek online randevu oluşturabilirsiniz. 

Ä°lgili resim

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 13

Modern Klasik


Kolay ve günlük makyaj tercih edenler için 30 dakikalık bir hizmet.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 14

Minimalist Chic

Sokak modasını yakından takip edenler ve sokak modasına ayak uydurmak isteyenler için kedi gözü ve parlak dudaklar sadece 30 dakikalık bir hizmetle sizlerle.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 15

Soft ve Feminen

Kadınsı olmanın ve kadın ruhunun en yumuşak hali. Yumuşak dokunuşlar ile makyajın püf noktalarını 30 dakikada öğrenmeye ne dersiniz?

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 16

Retro Glam

Kırmızı halıda yürürcesine hem klasik hem de ihtaşamlı bir makyajı elde etmek 30 dakika.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 17


Power Nap Facial

Kendinizi daha genç  ve bakımlı hissettirecek olan nemli, aydınlık ve sıkı bir cilde kavuşturan 30 dakikalık mini yüz bakımı ile kendinizi genç hissedin.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 18

Yorgunluk Savaşçısı

Gün boyu trafik, iş ve stresin yorgunluğunu 10 dakikada bir kenara bırakan bu teknik ile gözlerinizi aydınlatın, ışıltı verin ve canlandırın.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 19

Uyanır Uyanmaz Işılda

Yeni güne başlarken cildinizi harekete geçirecek olan 10 dakikalık makyaj servisi ile cildinizi şımartın ve rahatlatın.


MAC

MAC markasının sunduğu makyaj servisi için web sitesini ziyaret ederek ve online randevu oluşturarak makyaj servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. MAC’ in diğer markalardan farkı ise alınan servis tutarı, yapılan MAC ürünü alışverisinden düşülmektedir. MAC’ in sunduğu makyaj servislerine gelin birlikte bakalım. 

mac logo ile ilgili görsel sonucu


30 Dakikada Express Makyaj Uygulaması Testi

Sadece yüzün bir bölgesine uygulanarak bir MAC sanatçısı tarafından yapılan makyaj servisi hizmeti. Bu hizmetin içerisinde olan bölgeler göz, kaş, dudak olup yüze konturlendirme işlemi de yapılmaktadır.

Takma Kirpik Uygulaması

Kirpikleriniz göz yapınıza göre kesilir, şekillendirilir ve gözünüze uygulanır. Eğer kirpiği MAC mağazalarından alırsanız tek seferlik olmak üzere kirpik uygulaması ücretsiz yapılır.

Tam Makyaj Uygulaması

Dudaklardan kirpiklere kadar uygulanan 60 dakikalık bir makyaj servisi hizmeti. Makyajı kendinize uygulayabilmeniz için kullanmanız gereken ürünleri detaylı bir şekilde anlatan bir adet face chart da servise dahildir.

Gelin ve Özel Gün Makyaj Uygulaması

Düğün gününüze özel veya herhangi bir özel gününüz için düğün konseptini veya tarzını tamamlayan 90 dakikalık makyaj servisi.

Tam Makyaj Dersi

90 dakika boyunca adım adım öğrenebileceğiniz, kendi yüz hatlarınıza ve tonlarınızı uygun makyajın nasıl yapıldığını öğrenebileceğiniz mükemmel makyaj servisi dersi.

30 Dakikada Yüzün Bir Bölgesine Makyaj Dersi

30 dakika boyunca MAC profesyonellerinden alacağınız adım adım eğitim ile yüzün tek bir odak noktasına nasıl makyaj yapılabileciğini öğrenebilirsiniz. Makyaj servisi içinde, göz, dudak, kontürleme ve kaşlar yer almaktadır.


BOBBI BROWN

Bobbi Brown makyaj servisi ile makyajın tüm inceliklerini baştan sona öğrenebilmek için web sitesini ziyaret ederek online randevu oluşturup ardından da size en yakın lokasyonu tercih ederek hızlı bir şekilde öğrenmeye başlayabilirsiniz.

bobbi brown logo ile ilgili görsel sonucu
MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 23

Özel Gün ve Gece Makyajı

Sade ve günlük makyajınızı dudaklarınız, gözleriniz ve yanaklarınız ile ilgili basit ip uçları yardımıyla gece makyajına nasıl çevirebileceğinizi adım adım öğrenebilirsiniz.

Kaş Şekillendirme Servisi

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 24

Kaşları kalınlaştırma veya renklendirme gibi tercihlere göre ufak değişimlerle mükemmel hale getirmek için yapılan bu hizmet kaşlarına önem veren kadınlar için ideal.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 25

Kusursuz Dudaklar

Bobbi Brown ile dudakların en iyi görünüme kavuşacak. Yüz rengine en uygun renk tonunu bulma, kontur ile dudakları yeniden şekillendirme gibi dudak makyajı tekniklerini öğrenebilir ve sonrasında uygulayabilirsiniz.

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 26

Yorgunluk Karşıtı ve Aydınlık Veren Makyajlar

Cilt tipinize en uygun makyajı bulmak için tercih edilmesi en mantıklı olan makyaj servisidir. Çünkü kadınların işe giderken, genç kızların okula giderken yaptığı makyaj büyük çoğunlukla günlük makyajdır ve en temel makyaj malzemeleri ile en sade halde yapılır. Bu da yorgunluğu gideren, cildi canlı ve aydınlık gösteren makyajdır. Bu servisten faydalanarak özel günleriniz haricinde günlük kullanımda sizin en güzel halinizi yansıtacak makyajı öğrenebilirsiniz.

Kusursuz Eyeliner

MAKYAJ SERVİSİ OLAN 4 DÜNYA MARKASI 27

Eyeliner makyaj malzemeleri içinde en çok korkulanıdır ama bir o kadar da en sevilenler arasındadır. Günlük kullanımda zor olsa da Özel gün ve gecelerde bizi en güzel gösteren tekniklerden biridir. Eyeliner doğru teknikle ve doğru göz tipini tanımakla en güzel hale gelir ve makyajı kusursuzlaştırır. Sizler de eyeliner çok seviyorum ama kullanamıyorum diyorsanız göz tipinizi tanıyarak ve doğru teknikleri öğrenerek çok daha rahat bir biçimde kullanabilirsiniz.

Fondöten Seçimi

Kimileri için bir ihtiyaç ve zaruriyet kimileri için de yalnızca keyfi bir kullanımı olan fondötenin en zor kısmı kişinin kendi rengine uymasıdır. Sadece yüzün rengine değil, boynun hatta omuzların da rengine uygun olmalı. Doğru seçim yapmayı gerektiren bir diğer konu da cilt tipidir. Kişi kendi cilt tipini tanıyarak fondöten seçmeli. Renk bakımından cildinizin alt tonunu bilerek, cilt tipi bakımından da bölgesel olarak cildinizi tanıyarak ten makyajı yapmak istiyorsanız fondöten seçimi servisine göz atmalısınız.

Gelin Makyajı

Gelin olmanın güzel yanlarından daha çok stresli olduğu yanlar var. Gelinlik seçimi duvak seçimi taç seçimi ayakkabı seçimi çiçek seçimi takı seçimi derken seçim yapmaktan gelin olmanın mutluluğunu yaşayamıyor insan. Bütün bunların yanında bir de makyaj için stres yapmak yerine profesyonel destek almayı tercih edenler için makyaj servisi harika bir çözüm olacaktır.

Lip Gloss Nasıl Kalıcı Olur?

Lip Gloss Nasıl Kalıcı Olur?

Lip gloss Türkçesi ile dudak parlatıcısı, günümüz de en çok kullanılan makyaj malzemelerindendir. Lip gloss temel olarak: dudakların daha parlak…
Sonbaharda Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

Sonbaharda Ten Renginize Göre Ruj Seçimi

Her mevsimin bir rengi vardır ve her kadın dudaklarında 4 mevsimi taşımaktadır. Yarısına gelmişken sonbaharda ten renginize göre ruj seçiminden…
Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir?

Porselen makyaj günlük olarak tercih edilmese de özel günlerde ve fotoğraf çekimlerinde kusursuz görünüm için kullanılır. Cilt kusurlarını kapatıp porselen…
Cilt Bakımında Alfa-hidroksi asitler - AHA'lar nedir?

Cilt Bakımında Alfa-hidroksi asitler - AHA'lar nedir?

Alfa-hidroksi asitler (AHA’lar), çeşitli cilt bakım ürünlerinde kullanılan bir grup bitki ve hayvan kökenli asitdir. Bu cilt bakım ürünleri arasında…